Kameleon Lamparci Ambilobe Blue Bar

O grupie kameleonów lamparcich Ambilobe Blue Bar można mówić wiele. Samczyk o imieniu NeonBOY (AKA Pure Blood Line) nieziemsko wybarwiony, prezentujący się zawsze jak milion dolarów. Piękny jasnozielony kolor ciała, czerwony pyszczek od spodu i niebieskie paski w poprzek ciała, które sprawiły, że jest on odzwierciedleniem idealnego samca Ambilobe Blue Bar (panther chameleon).

Drugi samiec OrangeBlueBOY – różniący się od poprzednika o 180 stopni. Ciało często prezentujące się w kolorze pomarańczowym, niebieskie paski, których zewnętrzna część pokryta jest delikatną czerwoną linią, a cała głowa jest mocno czerwona.

Samiczki kameleonów lamparcich Ambilobe Blue Bar są również po wyjątkowych rodzicach, gdzie samce z tych samych miotów wybarwiały się jak NeonBOY lub OrangeBlueBOY. Niespokrewnione ze sobą jak i z samcami pozwalają stworzyć wyjątkowe połączenie, które tworzyć będzie kolejne projekty z Ambilobe Blue Bar o których na pewno wkrótce się dowiecie.

Decydując się na kameleona zgadzasz się zapewnić mu jak najlepszą opiekę i warunki do życia. Aby dowiedzieć się w jaki sposób stworzyć odpowiednie warunki i jak opiekować się kameleonem lamparcim, koniecznie odwiedź kanał na YouTube ReptileCHAM oraz zakładkę opieka i utrzymanie.

#ReptileCHAM - nasz hasztag

Chcesz dołączyć do największej rodziny miłośników kameleonów w Polsce? Używaj hasztagu #ReptileCHAM dodając zdjęcie swojego kameleona w mediach społecznościowych.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również