Kameleon Lamparci Nosy Mitsio

Kameleony Lamparcie Nosy Mitsio o pięknym wyglądzie, który zawdzięczają niespokrewnionym rodzicom z pięciu linii czystej krwi zawitały do naszych drzwi budując nową jakość w Polskim świecie terrarystyki.

Samce Nosy Mitsio

Pierwszy samiec lekko ponad roczny nazywany w naszej hodowli jako Lemon Boy (Aka Pure Blood Line) oswojony w pełni energii i chęci do upolowania kolejnej ofiary. Drugi zaś dorastający prezentuje się jako Captain Sparrow (Aka Red Eye & Yellow Body), który niejednemu człowiekowi zawrócił swoim nieziemskim wybarwieniem w głowie.

Samice Nosy Mitsio

O samicach zaś krążą legendy, dzięki swoim pięknym przebarwieniom na ciele w kolorze czystego złota. Venus (Aka Pure Blood Line) często spogląda w gwiazdy, by jako pierwsza odkryć prawdziwą zagadkę powstania wszechświata. Atena (Aka Red Yele & Yellow Body) to z pewnością mądra i błyskotliwa samica wykazująca duże zainteresowanie światem przez co często odwiedza całą dżunglę na parapecie spoglądając na wszystko co się dookoła dzieje. Ostatnia z naszym pięknych Pań to z pewnością rarytas wśród samic, którą zwą Afrodyta (Aka Yellow Lip & Pure Blood Line). Przepełniająca w niej miłość jest odzwierciedleniem chęci wchodzenia na rękę i poruszanie się wraz z nami po całej krainie kameleonów.

Terrarium dla Nosy Mitsio

Docelowym terrarium dla kameleonów lamparcich Nosy Mitsio to 50x50x100 cm – szerokość, głębokość i wysokość, ale oczywiście może być ono większe. Podczas budowy lub zamawiania terrarium musisz pamiętać o odpowiedniej wentylacji, która zapewni jaszczurce warunki godne do życia. W terrarium dla kameleona lamparciego nosy mitsio nie powinno zabraknąć lian lub patyków, które zamontować musimy w odległości nie większej niż długość jego ciała by mógł z jednego na drugi swobodnie się przemieszczać. Do zapewnienia odpowiedniej ilości wody jak i wilgotności w terrarium zamontuj większą ilość roślin wiszących sztucznych lub żywych, te drugie pamiętaj by nie były trujące i spryskuj je 2-3x dziennie. Szczegóły na temat terrarium i przygotowania do powitania kameleona w Twoim domu znajdziesz w zakładce opieka i utrzymanie.

#HKFamilyStartBaby - nasz hasztag

Chcesz dołączyć do największej rodziny miłośników kameleonów w Polsce? Używaj hasztagu #HKFamilyStartBaby dodając zdjęcie swojego kameleona w mediach społecznościowych.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również