O nas

Siemanko! Nazywam się Kamil Wijas i zwą mnie w Polsce największym zapaleńcem jeśli chodzi o kameleony. Nie kojarzysz mnie? To nic! Zostań i dowiedz się coś więcej o mnie. Na co dzień pracuje w zupełnie innej branży, w dziale marketingu. W życiu ważne dla mnie jest spełnianie marzeń stąd taka praca, ale dlaczego kameleony? Gdy byłem mały i zobaczyłem pierwszy raz w życiu kameleona w jakiejś bajce, zamarzyłem o nim. Wiele lat temu zostałem właścicielem pierwszego. Po pewnym czasie przerodziło się to już w uzależnienie i w kupno co chwilę nowych gatunków kameleonów. Dziś posiadam zacnych rozmiarów hodowlę w której znaleźć można kilka pięknych gatunków tych mniej i bardziej dostępnych na Polskim rynku. Prócz samą hodowlą kameleonów zajmuje się również edukowaniem osób w różnych dziedzinach życia tych cudownych jaszczurek. W tym celu powstał m.in.: blog kameleony.net jak i fanpage o nazwie ReptileCHAM.

Blog i Fanpage:

Jak już wspomniałem wcześniej jestem założycielem bloga Kameleony.NET i fanpage ReptileCHAM. Jest to najbardziej rozpoznawalne miejsce związane z kameleonami dzięki czemu mogę dotrzeć do wielu osób w celu edukowania jak i wspierania merytorycznego w trudnych przypadkach chorób Waszych kameleonów. Już wkrótce odświeżę na pewno bloga o nowe treści i zaktualizuje stare, by były jak najaktualniejsze.

Kanał na YouTube:

Od niedawna postanowiłem także rozszerzyć swoją działalność w Internecie o prowadzenie kanału na YouTube ReptileCham. Postanowiłem to zrobić ponieważ jest to dodatkowe miejsce w którym mogę dotrzeć do Was z wiedzą, która pozwoli Wam na bezbłędne opiekowanie się swoimi jaszczurkami.

W wolnym czasie staram się zarazić wszystkich dookoła swoją pasją. Terrarystyka w Polsce jest jeszcze mało rozwinięta, jednak to co teraz robimy wpłynie pozytywnie na jej rozwój w przyszłości.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również