Kameleon Lamparci Tamatave

Kameleony lamparcie Tamatave to z pewnością jeden z kluczowych dla nas projektów, gdzie przygotowywaliśmy się na młode osobniki przez ponad 12 miesięcy, by uzyskać niespokrewnioną grupę osobników z pierwszych kluć po rodzicach prosto z Madagaskaru!

RedBOY – samiec zachwycał swoim ubarwieniem od samego początk. Mieszka z nami od 3 miesiąca życia i już wtedy prezentował czerwone kolory ciała. Aktualnie dorosły 50 cm mężczyzna o łagodnym charakterze do innych samców jak i samiczek.

Samiczki są wyjątkowe, każda różni się od siebie wyglądem jak i charakterem, a to jest ważne jeśli nie chcemy się przy nich nudzić. Tworzą tym samym ciekawą rodzinę i na pewno będziemy ją powiększać o nowe kameleony tej odmian. Już wkrótce zawitają nowe samce jak i samice, ale o tym będziemy informować na bieżąco na kanale jak i w opisie naszych pięknych TAMATAVE!

#ReptileCHAM - nasz hasztag

Chcesz dołączyć do największej rodziny miłośników kameleonów w Polsce? Używaj hasztagu #ReptileCHAM dodając zdjęcie swojego kameleona w mediach społecznościowych.

PAMIĘTAJ! Decydując się na kameleona zgadzasz się zapewnić mu jak najlepszą opiekę i warunki do życia. Aby dowiedzieć się w jaki sposób stworzyć odpowiednie warunki i jak opiekować się kameleonem lamparcim, koniecznie odwiedź kanał na YouTube ReptileCHAM oraz zakładkę opieka i utrzymanie.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również