Terrarium Dla Kameleona

Wieloletnie doświadczenie i obserwacja pozwoliła nam do perfekcji zaprojektować najlepsze według nas warunki do życia kameleonów, dzięki czemu w naszej hodowli rosną zdrowe, wielkie i oswojone jaszczurki. Według naszej idei terrarium dla kameleona nie powinno tylko wyglądać ładnie, ale musi być także praktyczne. Z tego powodu postanowiliśmy zaprojektować modułowe, lekkie, wytrzymałe, a także piękne terraria w których kameleony mają zapewnione wszystkie aspekty o których wielu zapomina przy ich budowie.

Nasze terraria dzięki temu, że są modułowe i lekkie można zabrać wszędzie gdzie dusza zapragnie, nawet na wakacje. Sprawdza się także idealnie w letnie dni, gdzie można je wystawić na podwórko, balkon czy taras dzięki czemu kameleon będzie łapał naturalne promieniowanie ultrafioletowe.

Wiedząc jak ważny jest także wygląd terrarium dla kameleona postanowiliśmy zaprojektować je w taki sposób, aby pięknie się prezentowały w domu. W terrarium zamontowane są także uchwyty, dzięki czemu nie musisz niszczyć go, a wystarczy zamontować na nie roślinność, liany czy też patyki do udekorowania wnętrza.

Najlepszym według nas rozwiązaniem na oświetlenie jest położenie kloszy na siatce terrarium. Wygląda ono stylowo, ale także mamy pewność, że kameleon nie dotknie żarówki i się od niej nie oparzy.

Na spodzie terrarium zamontowana jest PCV, dzięki czemu łatwo i szybko będziecie mogli się pozbyć torfu, który wcześniej na niego wysypaliście.

Dostępne terraria o wymiarach:

50x50x120 cm,

50x50x100 cm,

50x50x60cm,

A także wykonujemy na wymiar!

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również