Terrarium Dla Kameleona

Wieloletnie doświadczenie i obserwacja pozwoliła nam zaprojektować najlepsze według nas warunki do życia kameleonom. Teraz terrarium dla kameleona to nie tylko klatka, a system z najlepszymi rozwiązaniami na rynku!

Nasze terraria są lekkie, a zarazem modułowe, co pozwala je składać i rozkładać w każdym momencie. Sprawdza się idealnie w domu jak i w ogrodzie, dzięki czemu w lato Twoja jaszczurka złapie naturalnych promieni słonecznych. Planowanie wyjazdu nie musi być problematyczne kiedy posiadasz modułowe terrarium dla kameleona. Teraz w każdej chwili możesz je złożyć i zabrać ze sobą lub przekazać z gadem na czas nieobecności tymczasowym opiekunom.

Koniec z problemami wynikającymi z prób urządzenia terrarium dla kameleona! Stworzyliśmy system ułatwiający mocowanie lian, patyków czy też roślinności. Wystarczy kilka trytytek i wyobrażnia, a terrarium będzie wyglądało jak hotel ****** dla kameleonów!

Oświetlenie kładziemy na siatkę terrarium, wystarczą 2 klosze i odpowiedniej mocy żarówki czy też świetlówka. Terraria są idealnym rozwiązaniem dla kameleonów górskich czyli zimnolubnych jak i półpustynnych i tropikalnych! Spód terrarium zdobi biała płyta PCV, którą można wysunąć otwierając dolne drzwiczki. Czego chcieć więcej? Według nas to najlepsze warunki do życia dla kameleonów!

Posiadamy terraria o wymiarach:

120x60x60cm

120x50x50cm

100x50x50cm

60x45x45cm

40x30x30cm

Nie ma wymiaru jaki Ciebie interesuje? To nie problem! Wykonujemy terraria na wymiar…

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: 795 383 656

lub napisz:

Płeć

Zobacz również